Tworzymy nowoczesne responsywne strony internetowe w technologi RWD, które budowane są na najlepszych i najbardziej popularnych oraz przyjaznych użytkownikom systemach zarządzania treścią.

Natomiast responsywność (RWD) to zdolność automatycznego skalowania się strony internetowej do rozdzielczości urządzenia. W związku z tym, tak właśnie projektujemy nasze rozwiązania.

Projektowane przez JA Serwis IT strony internetowe przed publikacją zawsze przechodzą testy wyświetlania w różnych rozdzielczościach. Podczas testów responsywności uwzględniamy zakres od 320px do 4K. Projektowane przez nas strony zawsze dopasowujemy do najpopularniejszych przeglądarek na rynku. W konsekwencji są optymalnie zaprojektowane dla szerokiego grona odbiorców.

Tworzymy rozwiązania prawidłowo wyświetlane również na starszych urządzeniach wyposażonych w starsze przeglądarki, jak Internet Explorer. Dodatkowo nasi klienci otrzymują gwarancję pełnej kompatybilności z przeglądarką Safari będącej na wyposażeniu urządzeń firmy Apple.

Systemy zarządzania treścią CMS tworzone są z myślą o wygodzie użytkownika i przede wszystkim pomagają bardzo w administrowaniu stroną. Na rynku bez konkurencyjny i niezawodny jest CMS WordPress, a drugi w kolejności CMS !Joomla nie odstępuje kroku. Dzięki systemom CMS możliwa jest bardzo łatwa edycja treści bez znajomości programowania.

Nie są nam obce również zasady user experience. Dlatego nasze strony tworzymy w pełnej zgodności z nimi pod względem nie tylko designu, ale również wygody użytkowania. Wybierając naszą ofertę dostajesz gwarancję, że na Twojej stronie nie zabraknie nowoczesnych technologii wzbogacających ją o nowoczesne animacje. Dbamy również o dobrze dobrane kolory i czcionki.

Dowiedz się więcej o ofercie dla miasta: Radom