Serwis komputerowy JA Serwis IT to przede wszystkim nowoczesna firma stworzona przez ludzi z pasją, która ze względu na to podczas realizacji zleceń, zawsze oferuje nowoczesne rozwiązania oraz nowoczesne technologie w atrakcyjnych cenach. Ponadto dla stałych klientów oferujemy kontakt i wsparcie informatyczne 24h na dobę, dlatego skontaktuj się z nami już dziś!. Nasz serwis komputerowy swoim zasięgiem obejmuje Radom oraz okolice, a dojazd do klienta jest zupełnie darmowy. Specjalizujemy się w naprawach i modernizacji komputerów stacjonarnych oraz komputerów przenośnych (laptopy, notebooki).

kontakt do serwis komputerowy radom i strony internetowe radom

Tworzymy strony internetowe dla firm, wykorzystując zawsze nowoczesne technologie, takie jak: CMS WordPress, CMS !Joomla, Java Script, HTML5, CSS3 i PHP, w konsekwencji tego nasz zespół projektuje nowoczesne strony internetowe. W związku z tym, otrzymujesz produkt zgodny m.in. z rekomendacjami organizacji W3C, co z pewnością poprawi pozycjonowanie twojej strony w wyszukiwarkach.

Ponadto prowadzimy wsparcie informatyczne dla firm (Outsourcing IT) oraz projektujemy i wykonujemy instalacje sieci informatycznych. W konsekwencji, iż wykonujemy również montaż telewizorów na ścianie i montaż projektorów multimedialnych, jesteśmy w stanie dlatego przygotować w Twojej firmie profesjonalną sale konferencyjną umożliwiającą prowadzenie multimedialnych prezentacji.

W zawiązku z tym, jeżeli potrzebujesz pomocy lub twój laptop wymaga naprawy i komputer stacjonarny odmawia współpracy? Nasza linia telefoniczna działa całodobowo. Dlatego skontaktuj się z nami już teraz!

Natomiast w przypadku, gdy potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej dla twojej firmy, dobrze trafiłeś. Ponieważ działamy kompleksowo, dając nam zlecenie projektujemy, wykonujemy i publikujemy stronę internetową twojej firmy, a w przyszłości pomożemy w jej konserwacji! Jesteś zainteresowany prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania!

Zakres działalności naszego serwisu komputerowego to Radom i okolice. Dojazd do klienta w promieniu 50 km jest bezpłatny!

Zapoznaj się z naszą ofertą Outcorsing IT!

Linia HelpDesk 24h/7 dni w tygodniu


Kontakt:

Adres serwisu:
Mniszek 103
26-625 Wolanów

Godziny otwarcia:
Pn. – Pt.: 8:00 – 20:00
Sb.: 8:00 – 16:00

Telefon:
Linia 24h: 503-910-812
Linia 24h: 504-170-562

E-mail:
serwis@jaserwisit.pl

Serwisy społecznościowe: