Profesjonalna naprawa sprzętu

Serwis komputerowy Radom

serwis komputerowy radom

JA Serwis IT to nie tylko strony internetowe, ale także serwis komputerowy. Serwis komputerowy w Radomiu, który prowadzimy wzoruje się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta i problemu. W konsekwencji tego jeżeli twój laptop lub komputer stacjonarny wymaga naprawy, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zaczynasz działalność ta terenie Radomia lub okolic i zadajesz sobie pytania:

  • Jak stworzyć własną stronę firmową lub internetową? – chętnie odpowiemy na to pytanie, ponieważ tworzymy strony internetowe.
  • Potrzebuję naprawy laptopa lub komputera stacjonarnego? – dobrze trafiłeś, zapewniamy wsparcie informatyczne dla Twojej firmy.
  • Jak prawidłowo pozycjonować stronę internetową? – służymy pomocą, przecież znalazłeś Naszą firmę, SEO nie ma dla Nas tajemnic.
  • Szukam zaufanego serwisu komputerowego? – nasz serwis komputerowy w Radomiu zapewnia utrzymanie Państwa sprzętu w pełnej sprawności.

To tylko mała część pytań jakie się rodzą, gdy prowadzi się własną działalność. Dlatego jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się już dziś mailowo lub zadzwoń: 503-910-812.
Ponadto oferujemy konserwację i bieżące utrzymanie oprogramowania użytkowego w Państwa sprzęcie. Jest to bardzo ważne w dobie częstych zagrożeń czyhających w Internecie oraz w sieci. Dlatego bardzo ważną role w prawidłowym funkcjonowaniu systemów informatycznych pełni rolę oprogramowanie antywirusowe i zabezpieczające. Nasz serwis komputerowy usuwa wirusy oraz oprogramowanie szpiegujące w zainfekowanych komputerach, a w przyszłości zapewnimy ochronę przed kolejnymi atakami.

Naprawa laptopów

Uszkodzona matryca laptopa, niesprawna pamięć RAM lub obudowa wymagająca wymiany? W każdym tym problemie i nie tylko, nasz serwis komputerowy w Radomiu służy pomocą. Dokonujemy naprawy uszkodzonych matryc oraz taśm odpowiedzialnych za prawidłowe wyświetlanie obrazu. Nie wiesz jak dokonać wymiany klawiatury w laptopie? Teraz nic prostszego, chętnie pomożemy i dokonamy wymiany klawiatury za Ciebie tanio i profesjonalnie. Uszkodzony laptop nie musi świadczyć o konieczności kupna nowego. Dlatego dokonujemy wyceny opłacalności naprawy zawsze Gratis. Następnie po uzgodnieniu z klientem dokonujemy naprawy laptopa. Zdajemy sobie sprawę, że często niesprawny laptop to niesprawne narzędzie pracy. Dlatego jeżeli to możliwe nasz serwis komputerowy zawsze naprawy dokonuje w przeciągu 24h.

Kontakt z serwisem komputerowym w Radomiu – JA serwis IT

Wsparcie informatyczne – Outsourcing IT

Outsourcing IT, czyli wsparcie informatyczne dla firm to dość popularna forma realizacji usług IT w firmach. Podyktowane jest to m.in. dużymi kosztami jakie niesie za sobą utrzymanie działu IT w firmie. Wybierając usługi JA Serwis IT Państwa firma otrzymuje kompleksową obsługę informatyczną zapewniając tworzenie strony internetowej i wizerunku w sieci. Ponadto zapewniamy utrzymanie sprzętu w pełnej gotowości i zabezpieczenie zaplecza pomocy informatycznej zarówno bezpośredniej jak i zdalnej.

Zespół JA Serwis IT

Dowiedz się więcej