Sieci informatyczne są kluczowym elementem każdej firmy. Optymalne zaprojektowanie i wykorzystanie urządzeń sieciowych jest niezbędne do prawidłowego działania infrastruktury IT. W związku z tym decyzja o utworzeniu okablowania strukturalnego w nowo budowanych budynkach, powinna być już podjęta na etapie stanu surowego i okablowanie powinno być wykonane w tym samym czasie co instalacja elektryczna.

Oferujemy projekt i wykonanie okablowania strukturalnego, zarówno w firmach jak i w domach prywatnych. Projektując okablowanie LAN zawsze wykorzystujemy okablowanie najnowszego typu oraz uznanych na rynku telekomunikacyjnym producentów. Ponieważ nasi inżynierowie optymalnie dobierają urządzenia sieciowe, w zależności od potrzeb klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb zlecenia, jesteśmy w stanie zoptymalizować budżet zlecenia.

Natomiast dzięki doświadczeniu i nabytej przez lata wiedzy, nasi inżynierowie zapewnią bezpieczeństwo przed nieautoryzowanym dostępem.

W ramach działalności firmy oferujemy:

  • organizację dostępu do Internetu;
  • projektowanie sieci LAN/WLAN;
  • konfiguracja i zabezpieczanie urządzeń sieciowych przed nieautoryzowanym dostępem;
  • instalacja i konfiguracja serwerów;
  • instalacja i konfiguracja komputerów przyłączonych do sieci.

Naszym głównym celem, jest zabezpieczenie prawidłowego funkcjonowania serwerów, komputerów, oprogramowania i urządzeń peryferyjnych w ramach projektowanej sieci.

Poznaj ofertę… lub zadzwoń 503-910-812
Poznaj ofertę… lub zadzwoń 504-170-562