JA Serwis IT - profesjonalny serwis komputerowy w Radomiu

Nasza firma w Radomiu specjalizuje się w naprawach i modernizacji zarówno komputerów stacjonarnych, jak i komputerów przenośnych (laptopy, notebooki). Nasi specjaliści, chodź od nie dawna pod szyldem JA Serwis IT, posiadają ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT.

Jednak serwis komputerowy to tylko jeden z działów firmy naszej firmy w Radomiu. Działalność nasza dzieli się na pięć obszarów, a mianowicie: serwis komputerowy w Radomiu, Outsourcing IT – wsparcie informatyczne, projektowanie i tworzenie stron internetowych, projektowanie i wykonywanie sieci informatycznych LAN/WLAN oraz instalacji TV SAT.

Naszym działaniom przyświeca hasło: Informatyka to nasza pasja…, a co za tym idzie do powierzonych nam zadań podchodzimy zawsze pełni zaangażowania oraz z pełnym profesjonalizmem w dążeniu do zadowalania naszych klientów.

Dzisiejszy rynek IT daje bardzo szerokie możliwości rozwoju zarówno dużym firmom, jak i małych lokalnym przedsiębiorcom. Wprowadzenie jednak pełnej infrastruktury IT wewnątrz firmy, a szczególnie przez mniejsze przedsiębiorstwa bywa często ze względu na koszty utrzymania działu IT nieosiągalne. Dlatego nasza firma wychodzi na przeciw potrzebom rynku Radomskiego i nie tylko.

Strony internetowe

W związku z tym nasza firma idzie na pomoc umożliwiając kompleksową obsługę Państwa firmy. Począwszy od stworzenia wizerunku w Internecie tworząc nowoczesna stronę internetową, wykorzystując zawsze nowoczesne technologie, m.in.: CMS WordPress, CMS !Joomla, PHP, HTML5, czy też CSS3. Pamiętamy również o szeroko rozwiniętym rynku urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, dlatego tworzymy responsywne strony internetowe (RWD), w pełni dostosowane do obsługi poprzez urządzenia mobilne.

Outsourcing IT

Kolejnym krokiem naszej pomocy w realizacji celów przez Państwa firmę jest zapewnienie w pełni profesjonalnego wsparcia informatycznego (Outsourcing IT). W przypadku zlecenia naszej firmie obsługi informatycznej, przejmiemy na swoje barki zadania działu IT. Państwo natomiast zyskają optymalizację kosztów obsługi informatycznej i podniesienie bezpieczeństwa w firmie, regularną konserwacje sprzętu komputerowego. Ponadto zmniejszenie kosztów pozyskania pracowników technicznych oraz ich szkolenia. Jak również niskie koszty zarządzania kontraktem, dostęp do specjalistów z wielu dziedzin i wyższą elastyczność wykorzystania potencjału IT.

Wsparcia informatyczne

Wsparcie informatyczne realizujemy w ramach kompleksowych umów outsourcingowych, umów wsparcia informatycznego i serwisu urządzeń lub jako zlecenia jednorazowe.

W związku z tym jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia informatycznego lub potrzebujesz nowoczesnej strony internetowej już dziś skontaktuj się na nami! Chętnie udzielmy praktycznych rad, a diagnozę uszkodzonego sprzętu wykonamy za darmo!

Nasza firma zlokalizowana jest Mniszku, 25 km od Radomia, ale działamy nie tylko na terenie Radomia, ale także w okolicach. Natomiast dojazd do klienta w promieniu 50 km jest w pełni darmowy! W przypadku większej liczby kilometrów od Radomia, oferujemy dogodne stawki za dojazd, uzależnione od rodzaju zleconej usługi.

Już dziś jeśli masz dodatkowe pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami, zarówno telefonicznego jak również poprzez pocztę elektroniczną lub media społecznościowe.

Kontakt

Telefon: 503-910-812
Telefon: 504-170-562
e-mail: serwis@jaserwisit.pl
Media społecznościowe: JA Serwis IT na FB

Poznaj ofertę…

Zapraszamy i zachęcamy do skorzystania z Naszych usług!!!

Zachęcamy również do obejrzenia naszego filmu reklamowego na portalu YouTube!!!