Zaczynając budowę domu lub remont biura już na etapie pierwszych planów, należy zastanowić się szczególnie nad okablowaniem. Odpowiednie okablowanie potrzebne do prawidłowego funkcjonowania sprzętu telewizyjnego, nagłośnieniowego lub sieciowego jest niezbędne do estetycznego ukrycia kabli i funkcjonalnego podłączenia urządzeń końcowych. Nasza firma oprócz podstawowych usług informatycznych oferuje również:

  • instalacja, konfiguracja odbiorników TV, projektorów multimedialnych i sprzętu Audio;
  • wykonujemy okablowania na potrzeby sprzętu Audio/Video oraz antenowego TV SAT oraz telewizji naziemnej;

Montaż telewizorów oraz okablowania TV-SAT

W przypadku instalacji TV na ścianie, w miarę możliwości zachęcamy do kontaktu już na etapie wykonywania instalacji elektrycznej. Szybki kontakt umożliwi zaprojektowanie okablowania niewidocznego po nałożeniu tynków. Natomiast w przypadku montażu telewizora na ścianie w zamieszkanych pomieszczeniach gwarantujemy wykonanie instalacji w sposób najbardziej odpowiedni do wymagań klienta.


Instalacja oraz konfiguracja projektorów multimedialnych pod sufitem

Instalujemy wszystkie modele rzutników i projektorów multimedialnych zarówno w Twoim domu, jak i biurze. Dzięki naszej instalacji będziesz mógł swobodnie wyświetlać prezentacje multimedialne lub urządzić w swoim domu kino domowe. Doprowadzimy do samego rzutnika napięcie elektryczne 230V oraz kable audio/video (np. HDMI, VGA) oraz dodatkowo sieć komputerową LAN. Każdą usługę wykonujemy kompleksowo, a Ty zyskasz nie tylko jakość ale i szybkość i fachowość instalacji.

Instalacje projektorów na suficie wykonujemy zawsze wykorzystując wysokiej jakości okablowanie oraz uchwyty, gwarantujące optymalną jakość wyświetlanego obrazu oraz bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu.